Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oheň

10. 4. 2019

Po otcově smrti se Partridge ujímá vlády v Dómu, jednom z posledních útočišť v jinak zničené pustině, jíž se Země stala. Původně si mladý muž předsevzal, že Čistým odhalí všechny otcovy lži, svrhne nelítostný režim Dómu a sjednotí jeho obyvatele se znetvořenými přeživšími za jeho silnými zdmi. S ohromnou mocí, kterou má nyní v rukou, je to vše mnohem složitější a potenciálně nebezpečnější, než si dokázal představit. 

Skupina přeživších se vydává na mimořádně náročnou cestu k Dómu. Pressia získala klíč ke spáse, a pokud se jí podaří ho dopravit až do Dómu, přeživší se snad vyléčí a všechny hrůzy se stanou minulostí. Bradwell tak snadno odpouštět nedokáže a navzdory Pressiiným prosbám je odhodlán zničit Dóm a potrestat jeho obyvatele za to, že se podíleli na zkáze okolního světa. El Capitan stojí na Pressiině straně a chce zachránit tolik lidských životů, kolik bude moci, ale je pro něj velmi náročné se vypořádat se svou temnou minulostí plnou násilí. 

Bývalí spojenci a přátelé se stávají možnými nepřáteli na život a na smrt - a osud světa je nejistější než kdy dřív. Zřítí se lidstvo do záhuby? Nebo z všudypřítomného popela přece jenom vyvstane nový svět? 

 

Náhledy fotografií ze složky Oheň

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář