Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravdomluvky

2. 8. 2019

Zdravíme naše skalní fanoušky, i ty, kteří drží naší knihu naprostým nedopatřením bez jakéhokoli hlubšího důvodu. Náš BLOG objevil po třech letech světlo světa v knižní podobě. Asi se ptáte, jak to všechno začalo. No, my už si to taky nepamatujeme. Tenkrát jsme se prostě rozhodly náhle, bez promýšlení následků a s naprostým nepochopením všeho živého začít tvořit něco víc než jen problémy našim rodičům. 

A tak jsme započaly psaní našich článků plných kruté a mnohdy bolestivé pravdy. Články se staly naší rutinou, součástí našich životů a každou středu (dodnes) si čtenáři mohou užít nové příběhy z našich životů nebo aktuální stavy mysli dvou holek. Blog nám vždy nabízel útočiště pro naše netypické vyjadřování a pomohl nám přežít roky těžce nabité pubertou, která nás sužuje již tak dlouhou dobu. 

A nyní je to tady. Vydáváme knížku. S plnou parádou. Vždy jsme si říkaly, že budeme slavné, ale nečekaly jsme, že to přijde tak brzy. Vlastně jsme to nečekaly vůbec. Několikrát jsme se vám svěřily s problémy soukromého rázu, s obavami z budoucnosti, ale i s radostmi, které nás občas potkaly. Někdy jsme se zesměšňovaly, jindy zase povyšovaly, abychom ve vašich očích nevypadaly tak zaostale a hloupě. O tom, jak to skutečně je, se teď ale nebudeme bavit. Nebo radši nikdy. 

Články jsme pro vás upravily tak, aby se daly číst a abyste neutrpěli újmu na zdraví. Berte to raději s nadsázkou. Všechno, co tady nalejváme lidem do hlavy. 

My už jsme prostě takové. 

 

Náhledy fotografií ze složky Pravdomluvky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář