Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koruna démonů

4. 10. 2018

Tým vědců narazí u brazilského pobřeží na děs, jakému není rovno - na ostrov, kde byl veškerý život zničen a pohlcen druhem překonávajícím nejdivočejší představy. Než vědci stačí svůj objev nahlásit, zaútočí na ně neznámí ozbrojenci a zabijí všechny členy týmu kromě jednoho: entomologa a odborníka na jedovaté živočichy Kena Matsuiho. 

Hrozba však souvisí i s děsivým tajemstvím pohřbeným před sto lety pod národním parkem National Mall ve Washingtonu: sbírkou kostí zachovaných v jantaru. Předmět ukryla skupina vědců pod vedením Alexandera Grahama Bella, aby ochránila lidstvo. Zároveň si ho netroufla zničit, neboť objekt obsahuje úžasný příslib pro budoucnost: klíč k tajemství života po životě. 

Nic ale nezůstane ukryté navždy. dávná hrůza je opět vypuštěna v podobě zbraně nevýslovné síly. 

Aby ji zastavil, musí velitel Grayson Pierce ze Sigma Force přežít útok na ostrově Maui. Tentokrát však ani Sigma nebude možná schopná rozluštit smrtící tajemství. S každým novým objevem se hrozba proměňuje, roste a šíří se - přizpůsobuje se a přežívá všechny pokusy zabránit jí, aby znovu dobyla svět, jemuž kdysi vládla. Po každé proměně je silnější... a chytřejší. 

Pierceovi dochází čas i možnosti, a tak bude muset učinit těžké rozhodnutí: k vyhubení hrozby a zastavení pachatelů spojí síly s největším protivníkem Sigmy - s nově vzkříšeným Bratrstvem... 

 

Náhledy fotografií ze složky Koruna démonů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář